Pierwsze Warsztaty Ceramiczne – To idealny prezent dla osoby, która chciałaby ulepić ręcznie swój pierwszy kubek, a następnie go poszkliwić. Zajęcia odbywają się w grupie do 10 osób. Warsztaty można zakupić w wersji samego lepienia (2h) oraz lepienia ze szkliwieniem (2 spotkania po 2h).

Kurs Garncarstwa – Najbardziej popularne warsztaty w naszej Pracowni, na które chętnie zapisują się osoby, które wcześniej nie miały kontaktu z gliną, ale i Zawodowi Ceramicy. W ciągu 3 godzin w kameralnej grupie toczymy 1-2 rzeczy i dostajecie pakiet wiedzy jak toczyć samodzielnie. Po kursie można praktykować samodzielnie toczenie w trakcie warsztatu open. Warsztaty można wybrać również w wersji ze szkliwieniem (dodatkowe spotkanie w grupie 2h).

Randka na Kole – czyli Zajęcia z koła garncarskiego dla dwóch osób. To prywatne warsztaty dla dwojga bliskich sobie osób. W trakcie dwugodzinnych warsztatów każdy uczestnik toczy na kole garncarskim kubek lub miskę z pomocą instrukcji Prowadzącej. Dodatkowo uczestnikom są robione zdjęcia podczas wspólnych warsztatów, co później staje się piękną pamiątką. Warsztaty można wybrać również w wersji ze szkliwieniem (dodatkowe spotkanie w grupie 2h).

Wszystkie warsztaty odbywają się w pracowni we Wrzeszczu, chyba że uczestnik warsztatów zostanie poinformowany o innej lokalizacji.